Mokyklos sistema, kaip mes ją žinome, yra pasenusi ir nebeatitinka šiuolaikinio pasaulio poreikių. Paaugliai nuo 9 iki 19 metų susiduria su daugybe iššūkių, kurie trukdo jų kūrybiškumui, asmeniniam augimui ir gebėjimui priimti teisingus studijų bei karjeros pasirinkimus.

Kūrybiškumo Stigmatizacija

Dabartinė mokyklos sistema dažnai slopina kūrybiškumą, skatindama standartizuotus testus ir vienodą mokymo programą.

Taisyklės:

Tai klausimų kortelės, skirtos kokybiškam tėvų/globėjų/senelių ir vaikų bendravimui. 

Žaidimas puikiai tiks žaisti pasivaikščiojimo metu, ilsintis namuose, keliaujant automobiliu ir panašiai. 

Rekomenduotina, kad aplinkoje vaikas galėtų susikoncentruoti į bendravimą, joje nebūtų didelio triukšmo, daug svetimų žmonių. 

Dainius Jakučionis - yra gydytojas psichoterapeutas dirbantis su emocinėmis ir elgesio problemomis.

Vilniaus universiteto profesorius, sporto mokslininkas. Jį dominančios sritys yra sveika gyvensena, greitoji ir lėtoji griaučių raumenų adaptacija, judesių mokymo ir valdymo, neuroreabilitacijos technologija, sistemų teorija, treniravimo mokslo problemos.

Sveikos mitybos mentorė, sveikatingumo studijos komandos narė, profesionali pilnos struktūros augalinio pagrindo virtuvės šefė.

Rūta Jakubauskienė. Trijų vaikų mama. Nuo 2018m dirbu ir gilinu žinias neuropsichologijos, neuroedukacijos srityse. Esu baigusi pirmą ir antrą mokymo lygius Asmenybės ugdymo institute “ Rafaelis” . NEM ( Neuro Edukaciniai Metodai)- pagrįsti moksliniais tyrimais ir įrodymais “Life Length” laboratorijoje (Madride, Ispanijoje).Tobulinausi pas Liudmilą Lebedevą, dailės terapijos, fraktalinio paišymo metoduose, gilinuosi ir seku naujas žinias neuromokslų srityse, mokymuose, seminaruose, Gyvybės mokslų centruose.

Aukščiausia kokybė - tai mūsų prioritetas.

1. Aplinka 

MUSTer akademijos yra įsikūrusios tokiose vietose, kurios kiek įmanoma labiau užtikrintų saugumą ir patogumą. Stengiamės užtikrinti, kad akademija būtų saugiai ir greitai pasiekiama vaikams, arti būtų autobusų/traukinių stotelės, kad mokiniai galėtų atvykti iš kitų miestų ar rajonų. 

Sąmoningumo sąvoka apima gana daug, bet iš tikrųjų tai suteikia galimybę įvertinti save objektyviai. Sąmoningumo ugdymas leidžia priimti geresnius sprendimus, gerina bendravimą, didina produktyvumą, pagerina savikontrolę ir pasitikėjimą savimi.

Šiame straipsnyje kalbėsime apie sąmoningumą, kuris apima:

  • Gebėjimą atpažinti savo emocijas, mintis ir vertybes;

  • Gebėjimą įvertinti savo veiklą, stiprybes ir apribojimus;

Jei pastebėjote, kad dažnai perkate brangius daiktus vaikams, paklauskite savęs, ar tikrai perkate dėl kokybės, ar dėl to, kad norite pakelti vaiko savivertę. 

Artėjant Kalėdiam laikotarpiui prasideda daug apmąstymų, ką nupirkti vaikui. Įvairios reklamos, socialiniai tinklai, vaikų norai spaudžia tėvus pirkti brangias dovanas, bet ar iš tiesų vaikams to reikia? 

  1. Papročių išlaikymas.

Subscribe to