Mentorė Rūta Jakubauskienė

muster

Rūta Jakubauskienė. Trijų vaikų mama. Nuo 2018m dirbu ir gilinu žinias neuropsichologijos, neuroedukacijos srityse. Esu baigusi pirmą ir antrą mokymo lygius Asmenybės ugdymo institute “ Rafaelis” . NEM ( Neuro Edukaciniai Metodai)- pagrįsti moksliniais tyrimais ir įrodymais “Life Length” laboratorijoje (Madride, Ispanijoje).Tobulinausi pas Liudmilą Lebedevą, dailės terapijos, fraktalinio paišymo metoduose, gilinuosi ir seku naujas žinias neuromokslų srityse, mokymuose, seminaruose, Gyvybės mokslų centruose.

Neuroedukacija - tai neuromokslų sritis, besiremianti neurobiologo Giacomo Rizzolatti teorija, kuri tyrinėja žmogaus galimybes keisti požiūrį į gyvenimą bei stresines situacijas, taip pat gebėjimą ugdytis emocinį atsparumą bei racionalius problemų sprendimus.
Neuroedukaciją galima apibrėžti kaip multidimensinę discipliną, susidedančią iš kognityvinių neuromokslų, raidos kognityvinių neuromokslų,ugdymo psichologijos,ugdymo technologijų edukologijoje ir kitų metodų, kurie apjungia mąstymą, smegenis ir ugdymą taikant inovatyvius ugdymo metodus.
NEM naudojami pratimai/testai, vizualizacijos, meditacijos, dailės terapijos metodai ir kalbiniai kodai.

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!