Kiekvieną vasarą kviečiame Jus tobulėti kartu mūsų stovykloje “Pažink save ir kitus”! Stovykla yra įsikūrusi Pocynėje ir jau treti metai traukia jaunuolius, kurie vertina naudingai praleistą laiką ir gerą turinį! Čia Jūs atrasite naujus draugus, patirsite nepamirštamus nuotykius, daug juoksitės, žaisite ir išmoksite naujų įgūdžių, kurie padės geriau pažinti save ir kitus!

Kiekvieną dieną stovykloje dalyvaus kviestiniai lektoriai, mentoriai, koordinatoriai - žmonės, kurie edukacinę medžiagą paruošia taip, kad stovyklautojai ne tik tobulėtų, bet ir smagiai praleistų laiką. Mes siekiame, kad visa mokomoji medžiaga turėtų išliekamąją vertę: po stovyklos grįžę jaunuoliai būtų geriau pažinę savo asmenybę ir gebėtų pažinti kitus.

Stovykloje dirbs patyrusi komanda, kiekviena minutė yra apgalvota ir suplanuota, todėl tikrai neteks nuobodžiauti. Net 5 kartus dienoje sodybos šeimininkė lepins stovyklautojus su meile ruoštu maistu! Nepaprastai gražioje aplinkoje įsikūrusi sodyba bus skirta tik Jūsų vaikams. Joje bus erdvės edukacijai, vakaro pokalbiai verandoje, pirtis ir ežeras pritaikytas saugiam plaukiojimui, dažasvydis, futbolas ir daug kitų pramogų, kurias stovyklautojai atras tobulėjimo eigoje!

Stovyklos mentoriai:

Laura Šukienė: MUSTer Academy įkūrėja ir vadovė. Kūno kalbos ir žmonių tipologijų ekspertė, portalo www.idialogue.lt mentorė. Jaunimo karjeros konsultanė www.multiprofesionalai ir studijos www.pasfausta.lt įkūrėja.

Sandra Galdikaitė: Žurnalistė | Video kūrybininkė, Www.9zuikiai.lt informacinio portalo paaugliams ir verslui įkūrėja. Ilgametė žurnalistė, idėjininkė, keliautoja, video dirbtuvių kūrėja.

Rimantė Lapšytė: MUSTer academy mentorė Rimantė Lapšytė – tekstų rašytoja, kūrybininkė, EP nario Liudo Mažylio vietinė patarėja.Studijavo, o vėliau ir dirbo ,,Verslumo akademijoje“ Vytauto Didžiojo universitete. Šiuo metu yra ties lietuvių filologijos ir leidybos bakalauro finišu. Turi prikaupusi įvairios patirties: nuo tekstų rašymo AB ,,Lietuvos geležinkeliai“ Vidinės komunikacijos departamente iki praktikos LR ambasadoje Airijoje.

Mindaugas Daraškevičius: Mindaugas – charizmatiškasis idėjų generatorius, įkvėpėjas ir motyvatorius, be viso to, ne vieno prekių ženklo bendraįkūrėjas, partneris ir tinklaveikos ekspertas, puikiai išmanantis kaip megzti ryšius su turimu socialiniu kapitalu, ieškoti naujų rekomendacijų ir jomis dalintis, o palaipsniui visa tai monetizuoti nuosavo verslo plėtrai. Taip pat LevelUP games klubo įkūrėjas ir bendrasavininkas.

Dainius Palivonas: "Impro akademija" įkūrėjas, 10 metų sceninės ir renginių patirties, 120 renginių ir mokymų per metus, improvizacijos treneris, profesionalus renginių vedėjas, licencijuotas viešojo kalbėjimo treneris (2015m.), Licencijuotas "Godopoco" treneris (2017m.), socialinių mokslų kolegijos dėstytojas, LRT TV laidos "Sąžinės balsas" vedėjas (2012m.), LRT TV tiesioginio eterio "Benai, plaukiam į Nidą" (2014m. ir 2015m.) vedėjas, daugelio TV laidų-projektų dalyvis, svečias, ekspertas, "Actors gym" aktorius (nuo 2018m.). 

Stovykloje mentoriai ir programos gali skirtis pagal grupės pamainą ir yra nuolatos pildomi.

Kviečiame vasarą tobulėti kartu ir registruotis pagal amžiaus grupes!

ŠIUO METU 2021 METŲ STOVYKLŲ REGISTRACIJOS JAU PASIBAIGĘ. 

2022 METŲ STOVYKLŲ INFORMACIJĄ RASITE PAVASARĮ.

Dėl papildomos informacijos galite su mumis susisiekti:

  El. paštu: admin@muster.lt

  Telefonu: +370-615-35-153

 

Mus taip pat galite rasti:

Instagram

Facebook

LinkedIn

YouTube

 

Su meile,

MUSTer academy

SUDOMINO?

MUSTer academy vaikų ir paauglių verslumo ugdymo mokykla? Nesate tikri ar Jūsų vaikas pasirengęs šiuolaikiniams ugdymo metodams?

Susisiekime!

Kelių minučių pokalbis gali pakeisti Jūsų vaiko ateitį!