Kiekvieną vasarą kviečiame Jus tobulėti kartu mūsų edukacinėje vasaros stovykloje “MUST'erius puola uodai”! Stovykla yra įsikūrusi Pocynėje ir jau penkti metai traukia jaunuolius, kurie vertina naudingai praleistą laiką ir gerą turinį! Čia Jūs atrasite naujus draugus, patirsite nepamirštamus nuotykius, daug juoksitės, žaisite ir išmoksite naujų įgūdžių, kurie padės geriau pažinti save ir kitus!

Kiekvieną dieną stovykloje dalyvaus kviestiniai lektoriai, mentoriai, koordinatoriai - žmonės, kurie edukacinę medžiagą paruošia taip, kad stovyklautojai ne tik tobulėtų, bet ir smagiai praleistų laiką. Mes siekiame, kad visa mokomoji medžiaga turėtų išliekamąją vertę: po stovyklos grįžę jaunuoliai būtų geriau pažinę savo asmenybę ir gebėtų pažinti kitus.

Stovykloje dirbs patyrusi komanda, kiekviena minutė yra apgalvota ir suplanuota, todėl tikrai neteks nuobodžiauti. Net 5 kartus dienoje sodybos šeimininkė lepins stovyklautojus su meile ruoštu maistu! Nepaprastai gražioje aplinkoje įsikūrusi sodyba bus skirta tik Jūsų vaikams. Joje bus erdvės edukacijai, vakaro pokalbiai verandoje, pirtis ir ežeras pritaikytas saugiam plaukiojimui, futbolas ir daug kitų pramogų, kurias stovyklautojai atras tobulėjimo eigoje!

Stovyklos mentoriai (keičiasi kiekvienais metais):

Laura Šukienė: MUSTer Academy įkūrėja ir vadovė. Kūno kalbos ir žmonių tipologijų ekspertė, portalo www.idialogue.lt mentorė. Jaunimo karjeros konsultanė www.sukiene.lt.

Gintarė Šabasevičienė: Muster academy mentorė ir moksleivių draugė. Esu baigusi verslo ir marketingo studijas Northumbria Universitete, esu marketingo projektų vadovė ir jau 7 metai dalinuosi savo sukauptomis žiniomis su vaikais ir paaugliais. Kuriu edukacinį turinį, rašau straipsnius, padedu vaikams atrasti savo talentus ir mokau siekti tikslų.

Mindaugas Daraškevičius: Mindaugas – charizmatiškasis idėjų generatorius, įkvėpėjas ir motyvatorius, be viso to, ne vieno prekių ženklo bendraįkūrėjas, partneris ir tinklaveikos ekspertas, puikiai išmanantis kaip megzti ryšius su turimu socialiniu kapitalu, ieškoti naujų rekomendacijų ir jomis dalintis, o palaipsniui visa tai monetizuoti nuosavo verslo plėtrai. Taip pat ,,OFFLINE GAME CLUB" įkūrėjas ir bendrasavininkas.

Dainius Palivonas: "Impro akademija" įkūrėjas, 10 metų sceninės ir renginių patirties, 120 renginių ir mokymų per metus, improvizacijos treneris, profesionalus renginių vedėjas, licencijuotas viešojo kalbėjimo treneris (2015m.), Licencijuotas "Godopoco" treneris (2017m.), socialinių mokslų kolegijos dėstytojas, LRT TV laidos "Sąžinės balsas" vedėjas (2012m.), LRT TV tiesioginio eterio "Benai, plaukiam į Nidą" (2014m. ir 2015m.) vedėjas, daugelio TV laidų-projektų dalyvis, svečias, ekspertas, "Actors gym" aktorius (nuo 2018m.). 

Rūta Jakubauskienė - Personalo valdymas, elgsenos psichologija. O nuo 2018 metų baigus neuroedukaciją (2 lygis). Tobulinausi pas Liudmilą Lebedevą .Gilinausi į neuromokslus LSMU, VU universitetų mokymuose, seminaruose.

Stovykloje mentoriai ir programos dar keisis ir bus tikslinamos. Taip pat jos gali skirtis pagal grupės pamainą ir yra nuolatos pildomi.

Dėl papildomos informacijos galite su mumis susisiekti:

  El. paštu: admin@muster.lt

  Telefonu: +370-615-35-153

Renkant vaikui/paaugliui vasaros stovyklą, tėvams gali kilti klausimas: ,,ar stovykla tinka mano vaiko asmenybei?”. Galbūt jūsų vaikas yra labai ramus arba kaip tik, labai aktyvus, o gal jis turi ypatingų pomėgių ir nerimaujate, kad stovykloje jis nepritaps?

Kiekvienas vaikas/paauglys yra individualus ir būtent skirtingos asmenybės suteikia mūsų stovyklai prasmę ir galimybę pažinti save ir kitus bei išmokti priimti save tokiais, kokie esame. Nesvarbu, kokie yra jūsų vaiko pomėgiai, stovykla padeda vaikams/paaugliams ugdyti svarbius socialinius, emocinius ir pažintinius įgūdžius. Geriausia, kad vaikai/paaugliai stovykloje sukuria prisiminimus ir įgauna tokios patirties, kuri išlieka visam gyvenimui.

Kad padėtume jums nuspręsti, ar vasaros stovykla tinka jūsų vaikui, paaiškinsime, kokią naudą jis gaus mūsų stovykloje.

1. Atsakingi mentoriai

Stovyklautojus nuolat prižiūrės rūpestingi, patyrę ir atsakingi mentoriai, kurie puoselėja patyriminį ugdymą. Viso to rezultatas - savivertė, lyderystė, pagarba sau ir kitiems. Mentoriai padės kiekvienam stovyklautojui jaustis mylimam, pajėgiam ir įtrauktam. Mentoriai turi sukaupę patirtį, kuri leidžia paprastas akimirkas paversti naudingomis, žaismingomis pamokomis.

2. Bendruomenė

Stovykloje skirsime ypatingą dėmesį bendriems tikslams. Įvairių edukacijų metu stovyklautojai pajus ryšį su savo bendruomene, jie kartu pieš, mokysis, dainuos, šoks, sportuos, vaidins. Tokios veiklos padeda įvertinti bendruomenę. Užsiimdami įvairia veikla stovyklautojai susidurs su skirtingais požiūriais ir nuomonėmis. Jie išmoks priimti, kad ne visi turi tokius pačius įsitikinimus, kaip jie. Jie taip pat išmoks, kad norėdami pasiekti tikslą su kitais, jie turi gerbti asmenybių skirtumus.

3. Saugi aplinka

Visa stovyklavietė bus skirta tik mūsų stovyklautojams, todėl čia nesutiksime pašalinių žmonių. Stovyklautojai laikosi grafiko ir rutinos, o tai suteikia saugumo jausmą. Stovykloje vyrauja balansas - pusę laiko skirsime edukacijoms, pusę pramogoms. Ši struktūra moko atsakomybės ir savikontrolės. Pavyzdžiui, kiekvieną rytą stovyklautojai atsibunda ryte ir pradeda dieną nuo maistingų pusryčių ir mankštos. Jie įsisavina rutiną, kuri skatina tinkamai išsimiegoti ir sveikai maitintis. Taip jie kuria sveikus ir gerus įpročius. Svarbu paminėti, kad tvenkinys, esantis stovyklos teritorijoje yra pritaikytas saugiam plaukiojimui ir kad kiekvienas vaikas/paauglys bus apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų.

4. Edukacijos

Vasarą vaikai/paaugliai gali tapti vangūs, nes nėra skatinami mokytis. Todėl mūsų stovykloje bus įvairios veiklos, kurių metu stovyklautojai turės galimybę dalyvauti juos dominančiose kūrybinėse, loginėse, pažintinėse ir fizinėse veiklose. 

5. Sveikas gyvenimo būdas

Pasak tyrimų, tik vienas iš trijų vaikų yra fiziškai aktyvus kiekvieną dieną, todėl stovyklos programa skatins sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą. Stovykloje bus 5 maitinimai per dieną, o fiziniai pratimai leis stovyklautojams jaustis gyvybingais, valdyti stresą ir stiprinti pasitikėjimą. 

6. Savigarbos ugdymas

Mes skatinsime, kad stovyklautojai turėtų galimybę pabūti mažiau konkurencingoje aplinkoje nei mokykloje. Pasiekimai yra pagrindinis savigarbos komponentas, todėl skatinsime kiekvieno vaiko/paauglio pasiekimus individualiai. Mokykloje mokiniai išmoksta save vertinti pagal sunkaus darbo ir pasiekimų rezultatus, tuo tarpu mūsų stovykloje jie vertins save pagal turimų ir ugdomų įgūdžių svarbą jų asmenybei.

7. Ryšys su gamta

Stovyklavimo laiką skirsime nutolti nuo technologijų ir kuo daugiau būti gamtoje. Gamta stimuliuoja visus pojūčius. Būdamas lauke vaikas/paauglys gali pamatyti, liesti, girdėti, užuosti, paragauti. Jutimų vystymas daro gyvenimą turtingesnį, pilnesnį ir visapusiškesnį. 

Laikas lauke skatina judėti, o tai gyvybiškai svarbu fizinei, psichinei ir emocinei sveikatai. 

8. Skatinamas gebėjimas įveikti iššūkius

Stovykla suteikia galimybę stovyklautojams susidurti su daugybe iššūkių ir praktiškai juos įveikti. Pavyzdžiui, stovyklautojas gali nelaimėti žaidimuose, bet jis mokosi praktikuotis, kad taptų geresniu žaidėju, mokosi nepasiduoti ir toliau stengtis. 

9. Komandinis darbas

Stovyklos programoje gausu veiklos komandose. Komandinio darbo lavinimas padeda ugdyti bendravimo įgūdžius, emocinį intelektą ir lyderystės įgūdžius. Komandinis darbas padeda stovyklautojui suprasti, kad darbas su kitais kartais yra veiksmingiausias būdas atlikti užduotis. Stovyklautojai išmoks vertinti komandinį darbą kaip sprendimą, o ne manys, kad užduotis reikia atlikti patiems.

10. Pramogos ir įvairūs lavinamieji žaidimai

Visos pramoginės veiklos bus skirtos lavinti kūrybinio mąstymo įgūdžius ir tyrinėti savo vaizduotę. Pramogų laikas sukuria saugią vietą stovyklautojams išreikšti savo mintis ir emocijas. Jie išmoksta bendrauti su juos supančiu pasauliu, spręsti konfliktus, ugdyti derybinius įgūdžius ir sumažinti stresą.

11. Savarankiškumo skatinimas

Stovykloje vaikas/paauglys išgyvena laiką be tėvų. Šis savarankiškas laikas yra svarbus padedant vaikams/paaugliams ugdyti tapatybės jausmą. stovyklautojai mokosi tapti labiau savarankiški, kai tyrinėja savo pomėgius ir atranda savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Jie išmoksta pasitikėti savo vidiniu balsu, užuot priklausę nuo tėvų ar mokytojų, kurie jiems nurodo, ką daryti. Nepriklausomybė yra gyvybiškai svarbi norint tapti savarankišku suaugusiuoju.

Mus taip pat galite rasti:

Instagram

Facebook

LinkedIn

YouTube

 

Su meile,

MUSTer academy

SUDOMINO?

MUSTer academy vaikų ir paauglių verslumo ugdymo mokykla? Nesate tikri ar Jūsų vaikas pasirengęs šiuolaikiniams ugdymo metodams?

Susisiekime!

Kelių minučių pokalbis gali pakeisti Jūsų vaiko ateitį!