Mentoriai

MUSTer academy mentorė Rimantė Lapšytė – tekstų rašytoja, kūrybininkė, EP nario Liudo Mažylio vietinė patarėja.

Studijavo, o vėliau ir dirbo ,,Verslumo akademijoje“ Vytauto Didžiojo universitete. Šiuo metu yra ties lietuvių filologijos ir leidybos bakalauro finišu. Turi prikaupusi įvairios patirties: nuo tekstų rašymo AB ,,Lietuvos geležinkeliai“ Vidinės komunikacijos departamente iki praktikos LR ambasadoje Airijoje.

Pristatome mentorę – Ingą Rauluševičienę, “Renginių Zona” įkūrėją ir organizatorę, straipsnių autorę, verslo konsultantę ir jaunųjų atradėjų motyvatorę.

Susipažinkite su mūsų mentore - Giedre Rajunce!
“Social Image Agensy" įkūrėja, kuri padės akademijos vaikams sukurti ir auginti asmeninį ar projektinį brandą.
Giedrė taip pat supažindins vaikus su pagrindiniais socialiniais tinklais: Instagram, Facebook, Tiktok, LinkedIn!
Jūs net neįsivaizduojate, kokios galimybės, strategijos ir grėsmės slepiasi internetinėje erdvėje!

Susipažinkite su dar vienu Must’er academy mentoriumi – Mindaugu Daraškevičiumi.

Mindaugas – charizmatiškasis idėjų generatorius, įkvėpėjas ir motyvatorius, be viso to, ne vieno prekių ženklo bendraįkūrėjis, partneris ir tinklaveikos ekspertas, puikiai išmanantis kaip megzti ryšius su turimu socialiniu kapitalu, ieškoti naujų rekomendacijų ir jomis dalintis, o palaipsniui visa tai monetizuoti nuosavo verslo plėtrai.

“Must’er academy” mentorė Sandra Galdikaitė – kūrybininkė | žurnalistė | keliautoja | „9 zuikiai“ įkūrėja. O „9 zuikiai“ - tai žinios, idėjos ir komunikacijos pagalba tvariam verslui ir veikloms bei tuo besidominčiam jaunimui.

Sandros ir jos komandos veiklos kryptis yra tvarių verslų turinio kūrimas (tekstai, video, soc. tinklai) ir viešieji ryšiai verslams, kurių veikla paremta žiedinio vartojimo, aplinkosauginiais, tvarumo, antrinio panaudojimo, perdirbimo diegimo principais.

Pristatome dar vieną startuolių akademijos “Must’er academy” mentorių, nuosavo verslo
savininką, dvejų krypčių - koučingo ir neurolingvistinio programavimo (NLP) mokymų tenerį Andrių Jarašiūną.

„Jeigu būdama paauglė būčiau panaudojusi tuos būdus, kuriais dabar jau dalinuosi su kitais – iš karto po mokyklos baigimo būčiau radusi savo kelią. O tam man reikėjo keliolikos metų,“ - Laura Šukienė.

Visi MUST’er Academy mentoriai turi ilgametę patirtį dirbant bei analizuojant vaikų ir paauglių elgesį bei problemas.

Susipažinkite su dar vienu MUST'er Academy mentoriumi - Gintaru Ignatavičiumi!

Tai žmogus, turintis 18 metų patirtį pardavimuose, vadovaujantis 9 metus sėkmingai veikiančiai “Mokymų akademija” kompanijai bei naują savo svajonę jau pavertęs realybe - įkūręs I-ojo Lietuvoje parduodančių istorijų klubo internete “Story selling” LAB’ą.