DUK

Kuriomis dienomis vyksta edukacijos?

MUST’er academy užsiėmimai vyksta šeštadieniais.

Ar mokiniai gali būti priimami mokslų metų viduryje?

Tik tokiu atveju, jei susidarytų nauja grupė.

Kada priimate naujus studentus?

Einamųjų metų grupių registracija prasideda nuo liepos mėnesio vidurio ir trunka iki spalio 1 dienos. Apie tai informuojame elektroniniu paštu.

Kiek vaikų mokosi vienoje grupėje?

Grupės formuojamos +- 12 -14 vaikų.

Kokios yra formuojamos grupės?

Grupės formuojamos pagal amžių sekančiai: 9 - 12 m. ir 13 - 16 m.

Pažinę geriau siūlysime pasilikti esamoje grupėje arba vaiko augimo tikslais pereiti į aukštesnę amžiaus grupę, siekiant geresnio rezultato.

Kokia mokslų kaina?

Preliminari mokslų kaina yra 190 eurų/mėn. 

Nuolaida taikoma, jei lanko daugiau nei vienas vaikas iš šeimos, buvusiems mokiniams, mokant iškart už 4 mėn. ar daugiau. Dėl nuolaidų prašome su mumis susisiekti.

Į bazinę mėnesinę kainą įskaičiuota:

1. Tinklaveikos, kūno kalbos, veidoskaitos, žmonių tipologijų, marketingo, psichologijos, teisės, tinklaveikos, lyderystės, projektų valdymo, finansų, socialinių tinklų, viešojo kalbėjimo, dietologijos, žurnalistikos, koučingo ir daugelio kitų sričių asmeninio tobulėjimo mokymai.

Edukacijų trukmė yra 8-10 val. per mėnesį (kiekvieną šeštadienį po 2 val.).

2. Visos edukacijoms reikalingos priemonės, kurios bus reikalingos užsiėmimų metu: MUSTer academy pasiekimų knyga, kanceliarinės priemonės.

3. Lengvi užkandžiai, vaisiai/daržovės, vanduo arbata.

4. Papildomi kviestiniai svečiai - mentoriai, kurie bus kviečiami atsižvelgiant į projektų tikslus.

Ar reikia mokėti kartą per mėnesį ar yra nustatytas metinis mokestis?

Mokama kartą per mėnesį. Dėl atsiskaitymo detalių galima tartis asmeniškai.

Kokio amžiaus vaikai gali mokytis MUST’er academy?

Kviečiame lankyti vaikus ir paauglius nuo 9 iki 17 metų.

Ar suteikiama nuolaida jei lankyti nori daugiau nei vienas vaikas šeimoje?

Taip.

Iki kada galima registruotis edukacijoms?

Iki einamųjų metų spalio mėnesio pabaigos.

Koks edukacijų tvarkaraštis?

Per savaitę edukacijos trunka 2val., taip pat esant poreikiui organizuojame papildomas konsultacijas.

Kur reikia kreiptis norint pradėti lankyti MUST’er academy?

Kreiptis galite telefonu: +370-615-35-153 arba el. paštu: admin@muster.lt

Kokios stojimo sąlygos?

Pagrindinė stojimo sąlyga - vaiko noras mokytis. Jei matysime, jog tėvai nori leisti savo atžalą, o vaikui ugdymas nėra įdomus, priimti negalėsime.

Kokia kurso trukmė?

MUST’er academy kurso ugdymo trukmė nuo spalio mėnesio iki birželio mėnesio. 

Kokia priėmimo į MUST'er academy tvarka?

Išreiškus norą prisijungti prie MUST’er academy bendruomenės, bus atsiunčiamos nuorodos susipažinti su sutarties sąlygomis, bendra ugdymo informacija ir anketa informacijai apie būsimą MUST’er academy mokinį/ę.

   Gavus užpildytą anketą apie vaiką, bus išsiunčiama išankstinė sąskaita faktūra su rezervacijos mokesčiu.

    Dviejų bandomųjų pamokų mokestis 90 eur.

Mėnesinė, bazinė kaina, kuri bus taikoma visus metus - 190 eur  skaičiuojama nuo 10 mėnesio, mokant už mokslus mėnesį į priekį.

Jei persigalvosite ir neinformavę mūsų neatvyksite į Rugsėjo paskutines dvi savaites vyksiančias bandomąsias pamokas, rezervacijos mokestis nebus grąžinamas.

Informavus mus apie nuomonės pakeitimą ir norą anuliuoti rezervaciją, pinigus grąžinsime.

 

Kada rengiamos stovyklos?

Kiekvieną vasarą kviečiame Jus tobulėti kartu mūsų edukacinėje vasaros stovykloje “MUST'erius puola uodai”! Stovykla yra įsikūrusi Pocynėje ir jau ketvirti metai traukia jaunuolius, kurie vertina naudingai praleistą laiką ir gerą turinį! Čia Jūs atrasite naujus draugus, patirsite nepamirštamus nuotykius, daug juoksitės, žaisite ir išmoksite naujų įgūdžių, kurie padės geriau pažinti save ir kitus!

Kiekvieną dieną stovykloje dalyvaus kviestiniai lektoriai, mentoriai, koordinatoriai - žmonės, kurie edukacinę medžiagą paruošia taip, kad stovyklautojai ne tik tobulėtų, bet ir smagiai praleistų laiką. Mes siekiame, kad visa mokomoji medžiaga turėtų išliekamąją vertę: po stovyklos grįžę jaunuoliai būtų geriau pažinę savo asmenybę ir gebėtų pažinti kitus.

Stovykloje dirbs patyrusi komanda, kiekviena minutė yra apgalvota ir suplanuota, todėl tikrai neteks nuobodžiauti. Net 5 kartus dienoje sodybos šeimininkė lepins stovyklautojus su meile ruoštu maistu! Nepaprastai gražioje aplinkoje įsikūrusi sodyba bus skirta tik Jūsų vaikams. Joje bus erdvės edukacijai, vakaro pokalbiai verandoje, pirtis ir ežeras pritaikytas saugiam plaukiojimui, futbolas ir daug kitų pramogų, kurias stovyklautojai atras tobulėjimo eigoje!

Stovyklos mentoriai (keičiasi kiekvienais metais):

Laura Šukienė: MUSTer Academy įkūrėja ir vadovė. Kūno kalbos ir žmonių tipologijų ekspertė, portalo www.idialogue.lt mentorė. Jaunimo karjeros konsultanė www.sukiene.lt.

Rimantė Lapšytė: MUSTer academy mentorė Rimantė Lapšytė – tekstų rašytoja, kūrybininkė, EP nario Liudo Mažylio vietinė patarėja.Studijavo, o vėliau ir dirbo ,,Verslumo akademijoje“ Vytauto Didžiojo universitete. Turi prikaupusi įvairios patirties: nuo tekstų rašymo AB ,,Lietuvos geležinkeliai“ Vidinės komunikacijos departamente iki praktikos LR ambasadoje Airijoje.

Gintarė Šabasevičienė: Muster academy mentorė ir moksleivių draugė. Esu baigusi verslo ir marketingo studijas Northumbria Universitete ir jau 6 metai dalinuosi savo sukauptomis žiniomis su vaikais ir paaugliais. Kuriu edukacinį turinį, rašau straipsnius, padedu vaikams atrasti savo talentus ir mokau siekti tikslų.

Mindaugas Daraškevičius: Mindaugas – charizmatiškasis idėjų generatorius, įkvėpėjas ir motyvatorius, be viso to, ne vieno prekių ženklo bendraįkūrėjas, partneris ir tinklaveikos ekspertas, puikiai išmanantis kaip megzti ryšius su turimu socialiniu kapitalu, ieškoti naujų rekomendacijų ir jomis dalintis, o palaipsniui visa tai monetizuoti nuosavo verslo plėtrai. Taip pat ,,OFFLINE GAME CLUB" įkūrėjas ir bendrasavininkas.

Dainius Palivonas: "Impro akademija" įkūrėjas, 10 metų sceninės ir renginių patirties, 120 renginių ir mokymų per metus, improvizacijos treneris, profesionalus renginių vedėjas, licencijuotas viešojo kalbėjimo treneris (2015m.), Licencijuotas "Godopoco" treneris (2017m.), socialinių mokslų kolegijos dėstytojas, LRT TV laidos "Sąžinės balsas" vedėjas (2012m.), LRT TV tiesioginio eterio "Benai, plaukiam į Nidą" (2014m. ir 2015m.) vedėjas, daugelio TV laidų-projektų dalyvis, svečias, ekspertas, "Actors gym" aktorius (nuo 2018m.). 

Edvardas Ščeniovas - choreografas ir šokėjas dalyvavęs įvairuose šokių ir TV projektuose. Kaip šokių mokytojas užauginęs profesionalių šokėjų ir dabartinių šokių mokytojų kartą. Nuo 2014 metų savo talentais ir žiniomis profesionaliai dalinasi renginių vedėjo veikloje www.vedejasedvardas.lt. Nuo 2018 metų yra aktyvus "Impro akademija" studentas. Laisvalaikio praleidimui renkasi įdomias, ilgas, o kartais net labai sudėtingas keliones, kurios padeda geriau pažinti pasaulį, jo įvairovę ir save patį.

Giedrė Mikelionienė - dailės terapeutė.

Vaida Galkontaitė - baigusi mokyklinės psichologijos magistrą, 12 metų esu savanorė ir savanorių mokytoja Jaunimo linijoje, 6 metus dirbau su vaikais dienos centre, mokykloje mokiau psichologijos, vedžiau paskaitas kaip dirbti su vaikais ir jaunimu. Dirbu stovyklose jau 10 metų, Antri metai kai jas organizuoju pati. Mano kryptis - darbas su vaikais ir jaunimu bei žmonėmis, kurie su jais dirba.

Rūta Jakubauskienė - Personalo valdymas, elgsenos psichologija. O nuo 2018 metų baigus neuroedukaciją (2 lygis). Tobulinausi pas Liudmilą Lebedevą .Gilinausi į neuromokslus LSMU, VU universitetų mokymuose, seminaruose.

Stovykloje mentoriai ir programos dar keisis ir bus tikslinamos. Taip pat jos gali skirtis pagal grupės pamainą ir yra nuolatos pildomi.

Dėl papildomos informacijos galite su mumis susisiekti:

  El. paštu: admin@muster.lt

  Telefonu: +370-615-35-153

Kada jau per vėlu leisti vaiką į MUST’er Academy?

Nuo einamųjų metų spalio mėnesio (nebent susidarytų nauja grupė).

Arba jei vaikas yra vyresnis nei 16 metų.

SUDOMINO?

MUSTer academy vaikų ir paauglių verslumo ugdymo mokykla? Nesate tikri ar Jūsų vaikas pasirengęs šiuolaikiniams ugdymo metodams?

Susisiekime!

Kelių minučių pokalbis gali pakeisti Jūsų vaiko ateitį!