MUST’er PREMIUM QUALITY akademija!

muster

Aukščiausia kokybė - tai mūsų prioritetas.

1. Aplinka 

MUSTer akademijos yra įsikūrusios tokiose vietose, kurios kiek įmanoma labiau užtikrintų saugumą ir patogumą. Stengiamės užtikrinti, kad akademija būtų saugiai ir greitai pasiekiama vaikams, arti būtų autobusų/traukinių stotelės, kad mokiniai galėtų atvykti iš kitų miestų ar rajonų. 

MUSTer academy patalpos renkamos labai kruopščiai - siekiame, kad akademijos aplinka kiek įmanoma mažiau primintų mokyklos aplinką, būtų žaisminga, versli, edukacijų patalpose būtų aukštos kokybės inventorius.

*MUST be safe!

2. Mentoriai 
MUSTer academy mentoriai, komisijos nariai ir svečiai yra savo sričių specialistai, turintys savo specialybių aukščiausią išsilavinimą, verslininkai bei investuotojai.

Visi mūsų mentoriai turi ilgametę patirtį dirbant, analizuojant vaikų ir paauglių elgesį bei problemas. 

Dirbant kartu su jaunaisiais savęs atradėjais, mentoriai padeda jiems atsiskleisti, pažinti savo stipriąsias puses, nugalėti baimes, atrasti vertybes. 

Mentoriai vaikus ugdo ir sukuria įvairias praktikas remdamiesi savo darbo patirtimi, todėl vaikai gauna naujausias, kokybiškas žinias.

Mentoriai moko vaikus klysti ir suvokti, kad klaidos yra kelionės link tikslo dalis. Skatina bendrauti, palaikyti, padėti. Siekiame, kad tarp vaikų nebūtų jokių patyčių, aiškinamės to priežastis ir pasekmes.

*MUST be understood!

3. Metodika 
MUSTer academy metodika yra nuolat kintanti. Kadangi pasaulis nuolat tobulėja, sekant naujausią, kokybišką informaciją kartu tobulėjame ir mes. Kiekvienais metais MUSTer academy atsiranda naujos programos ir praktikos. 

Metų eigoje stebime ir vidinę mūsų aplinką bei įsiklausome į pačių vaikų ir tėvų poreikius, pagal tai tobuliname tolimesnę metodiką. 

Edukacijos sukurtos taip, kad vaikas pirmiausia susidomėtų, po to įgautų teorines žinias, jas išbandytų praktikoje, atsirinktų reikiamą informaciją ir savo patirtį dar kartą panaudotų projekto vystymo etape, taip mes siekiame aukščiausių kiekvieno vaiko rezultatų.

Projektų vystymo etapas tęsiasi pusę metų, jo metu vaikai supranta kaip vykdyti kokybišką veiklą, galvojant ne tik apie naudą sau, bet ir pasauliui, žmonėms, aplinkai. Skatiname kurti tvarius, atsakingus projektus, daug dėmesio skirdami žiedinei ekonomikai, socialinėms problemoms, ekologijai.

*MUST be educated!

4. Požiūris į vaiką 
Edukacijos vyksta mažomis grupėmis iki 14 vaikų - taip galime užtikrinti kokybišką laiką ir išskirtinį dėmesį kiekvienam vaikui. 

Į kiekvieną vaiką žvelgiame kaip į asmenybę, tiek mentoriai, tiek vaikai MUSTer akademijoje yra lygūs, studentai žino, kad gali bet kada dalintis savo įžvalgomis, pastebėjimais ir kad į visa tai bus atsižvelgta. Mes vertiname vaiko pastangas ir norą dalintis savo nuomone - tokiu būdu tobulėjame ir patys. 

Sveikas požiūris į vaiką remiasi ir tuo, kad mes nebaudžiame vaikų už klaidas pažymiais ar piktomis pastabomis, atvirkščiai, skatiname klysti ir pamatyti to pasekmes, palaikydami jį ir suteikdami pagalbą. Mums svarbu, kad vaikas būtų susidomėjęs savo veikla ir kad jis mokėtų susidurti su problemomis, jas įveiktų, suprasdamas, kad visada galima kreiptis pagalbos, kai jos reikia.

Kiekvieną mėnesį tėvai gauna aprašymą apie savo vaiko progresą, edukacijų apžvalgą, vaiko stiprybes, silpnybes, išskirtinumus, unikalumą, psichologinę vaiko būseną.

 *MUST be unique!

5. Savirealizacija per įvairias praktikas
Nors edukacijų tikslas yra supažindinti vaikus su įvairiomis profesijomis ir leisti jiems išbandyti save įvairiose srityse, tokiose kaip teisė, žurnalistika, marketingas, kūno kalba, psichologija, koučingas, projektų valdymas ir vystymas, fotografija, dietologija, finansai ir daugelyje kitų, svarbu paminėti tai, kad per visas edukacijas siekiame ugdyti vaiko savivertę, ugdome pasitikėjimą, motyvaciją. Edukacijų metu vaikui suklydus analizuojame situaciją, mokomės nemesti pradėto darbo, įveikti sunkumus. 

Kai vaikas per kelerius metus įgyja pakankamai daug praktikos ir žinių, suteikiame galimybę jam save realizuoti mentorystėje ir kitų mokyme - tokiu būdu jis ne tik perduoda informaciją kitiems tačiau ir pats dar geriau ją įsisavina.

*MUST be confident, brave and self-realized! 

 

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!