MUSTer academy tikslas

Muster

Sveiki, aš esu Laura Šukienė, MUST’er academy įkūrėja. Dažnai sulaukiu klausimų, kas yra MUSTer academy, kam tai reikalinga ir ką mes ten veikiame. 

Mintis įkurti MUSTer academy atsirado auginant savo pačios dukrą - ją nuo mažens skatinau būti lydere, mokytis, siekti savo tikslų. 

Manau, kad kiekvienas tėvas nori, kad jo vaikas būtų laimingas ir pasiektų savo svajonių. Tą patį dariau ir aš - stebėjau dukrą ir jos elgesį. Pastebėjau, kad ji nuolat daužo puodus šaukštais, todėl pagalvojau, kad jai galėtų patikti būgnai. Padovanojome pirmuosius būgnus kai jai buvo vos ketveri ir jie mano dukrai tapo didžiausia gyvenimo aistra. 

Aš ją palaikiau ir palaikau kiekviename jos žingsnyje ir nuolat skatinau ir skatinu eiti toliau. Dukrai jau 13 metų, o aš visą tą laiką tobulėjau kartu su ja ir supratau labai daug. Neužtenka vien gerai groti. Labai svarbu yra ugdyti jos asmenybę. Taip pat svarbu ir motyvacija - ji gali greitai dingti, ypač paauglystėje, kai daug kas keičiasi. O dingus motyvacijai, visos mano pastangos tiesiog nueitų veltui. Supratau, jog reikia, kad dukrą nuolat suptų tobulėjantys žmonės, kurie padėtų vieni kitiems, palaikytų ir mokytųsi kartu augti. Buvo sunku atrasti tokią vietą, kurioje ji galėtų pilnai atsiskleisti. Todėl pagalvojau, kad tokių tevų turi būti daugiau. Tevų, kurie ieško savo vaikams galimybės atrasti save ir augti kartu su tobulėjančiais žmonėmis.

Mes atradome ir nuolat pildome puikią komandą žmonių, mentorių, savo srities žinovų, kurie yra atsidavę savo aistroms. Jie visi turi tokį patį tikslą kaip ir aš - duoti jauniems žmonėms žinias, kurios padėtų atrasti save. Padėtų atsiskleisti ir priimti teisingus sprendimus paauglystės laikotarpyje. 

Šiuo metu mes sparčiai augame ir aš labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad mano dukra gali mokytis kartu su augančiomis asmenybėmis ir lyderiais, kurie kartu klysta ir sprendžia problemas.

Taigi, grįžtant prie klausimo: kam tai reikalinga? 

Atsakau - tai reikalinga mums, tėvams, nes vaikai tai mūsų pačių veidrodis ir tik nuo jų priklausys mūsų visų ateitis ir besiformuojanti visuomenė.

Tai reikalinga vaikams, nes šiandien yra sunku rasti vietą, kurioje jie galėtų atsiskleisti, kurti, pažinti skirtingas ir sėkmingas asmenybes. 

Problema yra ta, kad mokykloje “kitokie” arba mąstantys “out of the box” dažniausiai yra vienišiai, o mūsų akademijoje jie yra lyderiai, kurie išsiskiria ir pildo savo pačių svajones.

Mes čia veikiame labai daug: ugdome skirtingas savybes, kurios padėtų tapti sėkmingais lyderiais, dirbame komandose, mokomės vieni iš kitų, praktikuojame tinklaveiką, kūno kalbą, viešąjį kalbėjimą, marketingą, finansus, lyderystę, projektų valdymą ir daugelį kitų asmenybę tobulinančių dalykų, nes be šių savybių, savo aistrą būtų sunku paversti pragyvenimo šaltiniu. Bet svarbiausia viso to dalis yra tai, kad mes leidžiame jiems nebijoti klysti. Mūsų mokiniai žino, kad tik klysdami gali eiti toliau. Mes palaikome juos kiekviename žingsnyje ir skatiname, kad jie mokytųsi bei palaikytų vieni kitus. 

MUSTer academy buvo sukurta tam, kad visi kartu sukurtume dar daugiau.

Su meile,

Laura Šukienė

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!