Žaidimo Pakalbėkime apie MUS taisyklės

Muster

Taisyklės:

Tai klausimų kortelės, skirtos kokybiškam tėvų/globėjų/senelių ir vaikų bendravimui. 

Žaidimas puikiai tiks žaisti pasivaikščiojimo metu, ilsintis namuose, keliaujant automobiliu ir panašiai. 

Rekomenduotina, kad aplinkoje vaikas galėtų susikoncentruoti į bendravimą, joje nebūtų didelio triukšmo, daug svetimų žmonių. 

Rekomenduotina, kad žaidime dalyvautų vienas arba du tėvai/globėjai/seneliai ir tik vienas vaikas. Nerekomenduotina žaisti su dviem ar daugiau vaikų vienu metu, nes žaidime yra daug asmeninio pobūdžio klausimų. 

Žaidimo trukmė priklauso nuo jūsų pačių.

Kortelės:

Dėžutėje yra 150 kortelių su skirtingais klausimais.

Klausimai suskirstyti į du lygius:

Didžioji dauguma kortelių yra pirmo lygio, jos yra niekaip nesužymėtos, skirtos bendrauti su vaikais ir paaugliais nuo 7 iki 18 metų. 

Antro lygio kortelės pažymėtos +12, jos skirtos bendrauti (ar bent jau rekomenduojama) su paaugliais nuo 12 iki 18 metų.

 

Kaip žaisti?

Korteles galima traukti iš eilės po vieną, atsakius į klausimą perdėti į kaladės galą, kad klausimai nesikartotų. 

Vieną klausimą traukia ir klausia savo vaiko suaugęs, atsakius klausimą, į tą patį klausimą atsako vaikas. Klausimas skirtas abiems. Kai abu atsako į klausimą, kortelę traukia vaikas ir klausia suaugusiojo, vėliau į jį atsako pats. 

Pasistenkite neskubėti ir į klausimus atsakyti išsamiai, diskutuojant. Tą daryti skatinkite ir vaiką. Galite ir patys išplėsti klausimą, padiskutuokite, ką toje situacijoje galėtų galvoti sesė/brolis ir panašiai. Šių kortelių tikslas yra bendrauti ir artimiau pažinti vieniems kitus.

Kai kurie klausimai bus edukacinio pobūdžio, skirtų sužinoti tam tikras frazes, pasimokyti, praplėsti vaiko/suaugusiojo požiūrį. 

 

Su meile, 

MUSTer academy

 

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!