15-metė Fausta: apie mane ir mano verslo idėją

muster

Sveiki,  papasakosiu šiek tiek apie save. Aš esu Fausta Daraškevičiūtė ir man yra 15 metų. Aš mėgstu piešti, kurti, važinėti su riedlente, riedučiais ir bendrauti. Lankau ,,MUST'er academy", nes kiekvienais metais išmokstu ko nors naujo apie verslumą, finansus ar kitas sritis. Man patinka beveik kiekvieną savaitę bendrauti ir dirbti su skirtingais mentoriais. Jokių kitų būrelių šiuo metu nelankau, bet nuo ateinančių mokslo metų planuoju eiti papildomai į dailės mokyklą.

,,MUST'er academy'' kiekvienais metais kuriame projektus. Kadangi šiais metais nusprendžiau projektą daryti viena ir norėjau ir po čempionato toliau jį tęsti, man reikėjo sugalvoti ką nors kuo aš pati domiuosi ir ką man pačiai patiktų kurti. Tad nusprendžiau susieti du savo pomėgius ir iš to padaryti projektą. Taip ir gimė idėja kurti išskirtines riedlentes su mano nupieštais piešiniais - sukūriau ir įgyvendinau savo verslo idėją ,,Made by FaDa".

muster

 

muster

Šiais metais dar prieš projektų pradžią aš supratau, kad turiu pakankamai patirties ir motyvacijos projektą daryti viena, nes visus keturis praeitus metus projektus darydavau su komanda. Per tą daugelį metų patirties aš praėjau visus etapus: nuo būnant paprasta komandos nare iki būnant komandos lydere ir netgi suprantant, kad projektą galiu daryti jau ir viena, nes esu tam pasiruošusi.

Jau nuo pat pradžių žinojau, kad man bus sunku su socialiniais tinklais rašant ,,postus” ir keliant nuotraukas taip pat žinojau, kad man reikės finansinės paramos, kad galėčiau užtikrintai dirbti prie riedlenčių ir turėčiau visas reikiamas priemones. Su socialiniais tinklais problemą dar iki šiol sprendžiu ir man tai padeda daryti Laura Getavynaitė. Dėl finansinės paramos sudalyvavau ir papasakojau apie savo projektą Maximos akcijoje, kurioje galiu gauti savo projektui stipendiją iki 200 eurų per mėnesį.

Šį projektą aš planuoju tęsti ir toliau, net ir po akademijos mokymų. Per mokslo metus užsibrėžiau daug tolimesnių tikslų, kuriuos noriu įgyvendinti per šiuos metus.

Kitiems jauniems vaikams ir paaugliams, kurie galvoja, kad esame per jauni kurti savo verslus ir įgyvendinti savo svajones, palinkėčiau: bandyti, bandyti ir dar kartą bandyti. Nors ir nepavyksta ar neišeina, kad ir šimtąjį kartą vis tiek stengtis. Svarbiausia kurti projektą ar verslą, kuris jums patiems patiktų ir būtumėte motyvuoti stengtis eiti toliau! 

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!