Neigiama kitų žmonių reakcija apie jus - kaip reaguoti lengviau?

Muster

Ar kada susidūrėte su situacija, kai kas nors į jūsų idėją/veiksmą sureagavo neigiamai arba kritiškai ir jūs praradote motyvaciją, nebenorėjote bandyti dar kartą? Ar pastebėjote, kad vieni žmonės į neigiamą reakciją reaguoja lengviau, o kiti sunkiau?

Visi anksčiau ar vėliau susiduria su tokiomis situacijomis, tačiau žmonės, kurie stengiasi pažinti ir ugdyti savo asmenybę reaguoja lengviau, nes…

1. Jie pripažįsta savo emocijas

Užuot slopinę, ignoravę ir neigę savo skausmą ar nusivylimą, stiprūs žmonės pripažįsta savo emocijas. Jie pripažįsta, kai jiems yra gėda, liūdna, nejauku ar negera. Šie žmonės akis į akį susiduria su nemaloniomis emocijomis, o tai yra būtina, norint įveikti kilusį vidinį diskomfortą.

Nesvarbu su kokia situacija susidūrėte: nepavyko pasimatymas, darbo pokalbyje pasakėte visišką nesąmonę, nemokėjote pasakyti NE ir pan., jei jūs bandysite įtikinti save, ar ką nors kitą, kad jums buvo “viskas gerai”, tai tik padidins neigiamą jausmą kurį jaučiate. Geriausias būdas įveikti nemalonias emocijas yra jas pripažinti.

2. Jie tiki, kad neigiama kitų žmonių reakcija yra įrodymas, kad jie išeina iš savo komforto zonos

Tobulėjantis žmogus žino, kad kitų žmonių neigiama reakcija tik įrodo, kad jis išėjo iš savo komforto zonos. Jis nebijo būti atstumtas ir padaryti kažko kitaip, net žinodamas, kad gali sulaukti didžiulės kritikos.  

Jei niekada nebūsite atstumti, gali būti, kad niekada nesužinosite savo galimybių ribų. Kai jus kažkas atstumia, žinokite, kad jūs mokotės išeiti iš komforto zonos, taigi jūsų laukia naujos patirtys ir galimybės. 

3. Jie stengiasi save užjausti ir suprasti

Užuot galvoję: „Aš toks kvailas, kad tikėjau savimi“, “negaliu patikėti, kad taip pasakiau… aš daugiau niekada to nebedarysiu” ir pan. tobulėjantys žmonės stengiasi save užjausti ir suprasti. Jie kalbasi su savimi ir palaiko save taip, kaip palaikytų savo geriausią draugą. 

4. Jie atsisako būti atstumti

Tobulėjantys ir stiprūs žmonės neatmeta plačių galimybių. Jei viena įmonė atsisako juos įdarbinti, tai nereiškia, kad jie negali dirbti tokio darbo. Jei vienas žmogus pasakė, kad piešinys negražus, tai dar nereiškia, kad jis negali piešti. 

Šie žmonės neleidžia, kad jų galimybės ir savivertė priklausytų nuo kito žmogaus nuomonės ar įvykio. Tai yra tik situacijos, kuriose nesutampa skirtingų žmonių suvokimas, o tai reiškia, kad pasisekti privalo kitur. 

5. Jie mokosi iš kitų žmonių neigiamos reakcijos

Tobulėjantys žmonės dažnai savęs klausia: "Ką aš laimėjau iš šios situacijos?". Užuot jautęsi nuskriausti ir nelaimingi, jie paverčia tai į asmenybės augimo galimybę. Su kiekviena neigiama reakcija šie žmonės tik stiprėja ir auga. 

Nesvarbu kokia tai situacija, kai jūs suprasite, kad kitų žmonių nuomonė ir atstūmimas gali būti geras mokytojas, jūs mokėsite nuolat atrasti galimybę judėti į priekį su vis daugiau išminties.  

Tobulėkite kartu su MUSTer academy!

 

Mus taip pat galite rasti:

Instagram: https://www.instagram.com/muster_academy_/

Facebook: https://www.facebook.com/MUSTer-academy-103904484739438

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/must-er-academy-71545b1b4

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC40tpbWPuTXPjHDvIXwDMlQ

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!