Kaip atrasti tai, ko iš tikrųjų norite ir padaryti, kad tai taptų realybe?

Muster

Pandemijos laikotarpis daugelį verslininkų privertė kūrybiškai pergalvoti savo verslo strategijas. Dabar vis daugiau laiko praleidžiame su savo šeima, keičiame vertybes ir susimąstome apie tai, kas iš tiesų yra svarbu mums patiems.

Remiantis „YouGov“ apklausa, tik 8 procentai britų norėtų grįžti į tokį gyvenimą, koks jis buvo prieš pandemiją. „The Economist“ teigimu, šis “priverstinis karantino eksperimentas” greičiausiai visam laikui pakeis darbuotojų gyvenimą. Galbūt atsiras koks nors hibridinis darbo modelis, kuris tiks visiems. Kiekvienas dabar galime skirti savo laiką, kad apsvarstytume, kas mums svarbu, judėti į priekį, laisvai planuodami ir paversdami savo planus realybe.

Štai kelios įžvalgos, kurios gali padėti pakeisti mąstyseną ir priversti veikti pozityviai bei konstruktyviai, mūsų svajonių link.

Žinokite savo vertybes

Jūsų vertybės daro įtaką jūsų mintims ir veiksmams, tačiau dauguma niekada nepagalvoja, kokios jos yra. Kas jums svarbiausia gyvenime? Pradėti savo verslą? Šeima? Gerumas? Sąžiningumas? Už ką jūs jaučiatės atsakingas? Kokia yra jūsų etika? Koks elgesys yra tinkamas? Ar jūs jaučiate, kad yra kokios nors vertybės jūsų gyvenime?

Pavyzdžiui, jei manote, kad vertinate gerumą, ar susimąstėte, kada paskutinį kartą jūs pats demonstravote gerumą? Jei tikrai norite sužinoti savo vertybes, atkreipkite dėmesį į tai, ką darote patys. Norint atrasti, kas iš tikrųjų svarbu, pirmiausia turime sužinoti savo pačių vertybes, tuomet galėsite atrasti daugiau būdų, kaip šias vertybes panaudoti kasdieniniame gyvenime.

Skirkite laiko ir apsvarstykite, ką vertinate labiausiai.

Atraskite ryšį

 2005 m. Steve Jobs kalbėjo apie mūsų gyvenimo taškų sujungimą ir tai, kad jei mes dažniau pažvelgtume atgal ir atkreiptume dėmesį į įvairias gyvenimo detales, pamatytume įvairius šablonus ar nuorodas, kurios mus vestų svajonių išsipildymo link.

Norint atrasti tai, kas mums svarbu, turėtume pradėti nuo praeities įvykių analizės. Tai akimirkų ir išgyvenimų atpažinimas, kuriuos sujungus kartu, galėtume sukurti kelionės modelį ar kryptį, tikslą ir prasmę.

Skirkite laiko ir apgalvokite savo pomėgius, svajones ar vietą, kur norėtumėte atsidurti.

Kaip jūsų praeities gyvenimo situacijos ir sukaupti ištekliai galėtų padėti pasiekti norimą rezultatą?

Sukurkite netenkinančių dalykų sąrašą

Svarbiausia būti sąžiningiems su savimi. Visi turime sąrašą patinkančių dalykų, patirčių, vietų, nuotykių ir pan. Tačiau netenkinančių dalykų sąrašas yra toks pat svarbus.

Pavyzdžiui. Anksčiau norėjote būti turtingas. Dabar norite tai pakeisti, nes įvertinote savo vertybes ir supratote, kad yra daug daugiau dalykų, kurie išlaisvina jūsų asmenybę, o to negalėtų padaryti nei naujas automobilis nei puošnus laikrodis.

Apgalvokite ir sukurkite netenkinančių dalykų sąrašą - visus šiuo metu jūsų gyvenime esančius dalykus, kuriuos norėtumėte sustabdyti ar jų atsikratyti. Galbūt tai seni tikslai, kurie jums tiesiog nėra tokie svarbūs. Išlaisvinkite save nuo jų suvokimo ir panaudokite energiją, laiką ar išteklius svarbiems dalykams.

Pradėkite

Ar yra kažkas, ką norite padaryti, bet bijote, kad nepasiseks? Galbūt norite sukurti visiškai naują verslą? Galbūt norite numesti svorio, tačiau tikslas atrodo per didelis, arba jo siekti reikės per ilgai? Nesvarbu, kas tai bebūtų, nustokite galvoti ir tiesiog pradėkite. Jei norite numesti svorio, jau dabar užsidėkite sportinę aprangą ir pasimankštinkite namuose, pusryčiams prie kavos suvalgykite tik vieną sausainį, vietoje dviejų. Jūs neturite iškart kardinaliai pakeisti savo rutinos, tiesiog pradėkite po truputį ją keisti dabar.

Kiekvieną knygą rašytojai pradeda nuo pirmo žodžio. Didžiausi meno kūriniai gimsta nuo pirmo prisilietimo šepetėliu. Nelaukite, kol būsite pasirengę - niekas niekada nebus pasirengęs, jei lauks “tinkamos akimirkos”. Pasakykite sau, kad ši akimirka yra dabar - JŪS ESATE PASIRENGĘS.

Atraskite žmones, kurie jus įkvėptų

Tai žmonės, kurie mums suteikia prasmę gyventi. Kai atsitinka kas nors gero, mes jaučiamės daug geriau, kai galime tuo pasidalinti su kitais žmonėmis. Kai atsitinka kas nors blogo, mes daug lengviau atlaikome likimo smūgius, kai šalia turime žmones, į kuriuos galime atsiremti. Tikrų draugų ir šeimos mums reikia taip pat kaip deguonies.

Apsvarstykite, su kokiais žmonėmis praleidžiate daugiausiai laiko. Ar tie žmonės jus skatina tobulėti, ar jie jus nuvilia ir sumenkina jūsų svajones?

Suvokite, kaip jus paveikia žmonės, su kuriais dalinatės savo patirtimi. Įvertinkite kiekvieną: kurie jus verčia jaustis geriau, kurie blogiau? Jei kai kurie žmonės jums nesuteikia teigiamos vertės, apsvarstykite galimybę su jais praleisti mažiau laiko, skirdami jį tiems, kurie leidžia jūsų asmenybei augti.

Ši pandemija mums suteikia puikią galimybę visa tai apmąstyti ir įvertinti. Panaudokite savo įžvalgas ir įgūdžius, kad sukurtumėte geresnį rytojų ir įgyvendintumėte savo svajones.

Tobulėkite kartu su MUSTer academy!

 

Mus taip pat galite rasti:

Instagram: https://www.instagram.com/muster_academy_/

Facebook: https://www.facebook.com/MUSTer-academy-103904484739438

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/must-er-academy-71545b1b4

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC40tpbWPuTXPjHDvIXwDMlQ

 

 

Šaltinis: https://www.entrepreneur.com/article/361118

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!