COVID-19 poveikis paauglių ir jaunimo psichinei sveikatai

MUSTER

Neseniai atlikta UNICEF apklausa parodo, kad COVID-19 padarė didelę įtaką paauglių ir jaunimo psichinei sveikatai.

Tyrime dalyvavo 8444 jaunų žmonių nuo 13 iki 29 metų, o tyrimo tikslas buvo suprasti jaunuolių jausmus, su kuriais jie susidūrė reaguodami į pandemijos situaciją. 

27% dalyvių teigė, kad per pastarąsias septynias dienas jautė nerimą. 15% susirgo depresija. 30% jaunuolių jautė nerimą dėl ekonominės padėties. 46% teigia neturintys motyvacijos užsiimti veikla, kuri jiems anksčiau labai patiko. 36% jaučiasi mažiau motyvuoti atlikti įprastus darbus. 

Jaunų žmonių ateities suvokimas buvo taip pat paveiktas neigiamai. Net 43% jaunų moterų ir 31% dalyvių vyrų pesimistiškai žiūri į ateitį.

Padėtis kelia didelį susirūpinimą, nes net 73% jaunų žmonių mano, kad jiems reikia prašyti pagalbos dėl savo fizinės ir psichinės gerovės. Nepaisant to, 40% dalyvių neprašė pagalbos.

Galime tik spėlioti, kas mūsų laukia toliau, tačiau mes privalome pradėti kažką keisti. Mūsų akademija yra pasiruošusi padėti paaugliams vėl socializuotis ir atrasti prasmę savo ir kitų žmonių ateities tobulinimui.

Tobulėkite kartu su MUSTer academy!

 

Mus taip pat galite rasti:

Instagram: https://www.instagram.com/muster_academy_/

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100091203700759

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/must-er-academy-71545b1b4

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC40tpbWPuTXPjHDvIXwDMlQ

 

Šaltinis: https://www.unicef.org/lac/en/impact-covid-19-mental-health-adolescents-and-youth?fbclid=IwAR2AXInT3GBA2xU_wlAYYAy8BOq9j_M6onCjy91HK9yOm-V_MffhGhgujQA

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!