MUSTer acadeny tvarių, atsakingų projektų pristatymas 2022

muster

2021 - 2022 mokslo metus užbaigėme su dar daugiau idėjų ir galimybių, kurios skatina toliau augti ir tobulėti! 

MUSTer academy mokiniai ,,MUSTer academy tvarių, atsakingų projektų pristatymas 2022” renginio metu pristatė net 16 kurtų ir vystomų projektų!

Pradėkime nuo 3 pagrindinių vietų laimėtojų:

3 vieta - komanda ,,Kortabolas”!

Tai dviejų berniukų kurtas projektas. Tauras (10 m.)  ir Rokas (12 m.) teigia, kad žmonės per daug laiko praleidžia prie išmaniųjų telefonų ir kitų ekranų, taip pat, kad jie ne visada turi galimybę išeiti į lauką, todėl sukūrė stalo žaidimą - kortų krepšinis (,,Kortabolas”)! Berniukai išsamiai aprašė žaidimų taisykles ir net paruošė tikras kortas, kurias pristatė komisijai!

Jų žaidimą jau galima įsigyti ,,Offline Game Club” paskyroje! 

2 vieta - paauglės Faustos (15 m.) projektas ,,Made by FaDa”!

Fausta turi du hobius, kuriuos sujungė į vieną nuostabų projektą: piešimas ir riedlenčių sportas. Paauglė sukūrė unikalias riedlentes puoštas savo piešiniais, paruošė ateities viziją, finansinį planą bei pardavimų strategiją! 

1 vieta - Gustas (12 m.)  ir jo projektas ,,E-diktantai”!

Gustas jau antrus metus iš eilės laimi pirmąją vietą! Praėjusiais metais jis sukūrė edukacinį LEGO filmukų projektą, kuriuo skatino jaunus žmones suprasti įvairias pasaulio problemas, o šiais metais pastebėjo dar vieną problemą: kad moksleiviai daro daug rašybos klaidų, tačiau nėra tokios platformos, kurioje jie galėtų praktikuotis ir mokytis - taigi Gustas ją sukūrė! Platforma www.ediktantai.lt jau veikia, o joje talpinami audio diktantai 5 - 12 klasių mokiniams! Dar kartą sveikiname Gustą ir kviečiame išbandyti savo jėgas! 

Taip pat turėjome dar 13 nuostabių, atsakingų projektų, kuriuos kūrė 8 - 16 metų vaikai ir paaugliai! 

 • Karolio projektas ,,SAVE.THE.FOREST” buvo sukurtas tam, kad žmonės atkreiptų dėmesį į šiukšles miškuose ir suteiktų žinių, kurios skatintų saugoti gamtą. Daugiau apie projektą galite rasti YouTube paskyroje ,,save.the.forest”.

 • Kajaus ir Kajaus projektas ,,BoOK” skatina vaikus ir paauglius skaityti knygas. Vaikinai kuria platformą, kurioje jauni žmonės galėtų patogiai, lengvai ir greitai atrasti savo norus patenkinančią knygą.

 • Gabrielės ir Matėjos projektas ,,Horse Twins” skirtas labdaringai veiklai - jojimo būrelio organizavimui bei arklių priežiūrai. Merginos nori sukurti įvairių produktų, kuriuos nusipirkę žmonės remtų jų idėją.

 • Dovydas sukūrė dar vieną švarą skatinantį projektą ,,Robotas Žalintojas” - tai šiukšles renkantys robotai, kurie bus paleidžiami parkuose ir gyvenamuosiuose rajonuose.

 • Emilijos ir Mato socialinis projektas ,,LIETUVA’auk” - skatina burtis lietuvius iš viso pasaulio, bendrauti ir padėti vieni kitiems įvairiausiais klausimais.

 • Patriko projektas ,,ReSmell” stengiasi išspręsti nenaudojamų kvepalų problemą ir skatina nenaudojamus likučius perparduoti kitiems.

 • Luko ir Domo projektas ,,Old to New” komisijos buvo išrinktas kaip pats stilingiausias projektas. Vaikinai vysto idėją, kaip iš senų, nereikalingų drabužių medžiagų, sukurti naujus, madingus rūbus!

 • Faustos, Vakarės ir Mėjos projektas ,,TwinClips” sprendžia dar vieną, visiems pasitaikančią problemą - žmonės dažnai neranda antros kojinės! Merginos kuria segtukus, kurie padėtų išlaikyti tvarką ir kojines kartu!

 • Sofijos, Liepos ir Beatričės projektas ,,NeBaubas” - skatina jaunų žmonių savanorystę. Jų projektas parodo, kad savanoriauti yra ne taip jau baisu, o net gi smagu!

 • Mildos projektas ,,FFN” skatina parnešti šilto maisto kaimynams iš pakeliui esančių maitinimo įstaigų, kad pietų metu miestuose nesusidarytų kamščiai, o parduotuvėse ir maisto įstaigose žmonių eilės.

 • Mūsų jauniausias mokinys - Motiejus (8 m.) sukūrė projektą ,,Magiška pasakų lova”, kurioje bus įmontuotas projektorius leidžiantis vaikams žiūrėti pasakas prieš miegą.

 • Emilija sukūrė internetinę edukacinių žaidimų svetainę ,,KauEdu”, kuri skatintų mokytis matematikos, anglų bei lietuvių kalbų, geografijos, ekologijos ir istorijos.

 • Aleksandros projektas ,,Guminiai antbačiai” buvo sukurtas tam, kad apsaugotų žmonių batus, kai jie keliauja į įvairius renginius ar šventes.

 

Renginį stebėjo ir vertino net 11 skirtingų profesinių sričių komisijos narių: Gitana Masaitienė (,,Dinaminė Apskaita” įkūrėja), Ilma Singh (,,UAB Darbo Guru” įkūrėja), Inga Rauluševičienė (,,Renginių Zona” įkūrėja), Sivilė Čeponytė (,,Sivilė Perfumery” įkūrėja), Albertas Kazlauskas (,,Greiti LT” įkūrėjas), Karolis Kazlauskas (,,Be First Digital” įkūrėjas), Vita Staniulytė - Jusaitienė (,,DotPrint” įkūrėja), Simona Simulytė (,,Change Makers’ON” įkūrėja), Svetlana Biriukova (,,SmartWorld” įkūrėja), Dalia Paulauskienė (,,JUViLDA” įkūrėja), Živilė Masytė (viešųjų ryšių specialistė Kauno miesto savivaldybėje).

Komisijos nariai dalinosi savo patirtimi ir patarimais, skatino vaikus augti ir tobulėti, vertino ir atsakingai diskutavo visais mokiniams svarbiais klausimais.

Projektų vystymo metu mokiniai prarasdavo motyvaciją ir vėl stengdavosi jos įgyti. Svarbiausias tikslas buvo nepasiduoti, nemesti darbo vidurį kelio ir įveikti sunkumus. Mes didžiuojamės, kad Jums visiems tai pavyko! 

 

Iki kitų metų!

Su meile,

MUSTer academy 

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!