Mentorė Viktorija Burdulytė

muster

Esu Viktorija Burdulytė - iFuture INVESTMENTS 10 pardavimų grupių vadovė, lektorė, mama. Šiuo metu vadovauju daugiau nei 70 finansų konsultantų komandai. 

Esu iFuture INVESTMENTS organizuojamo projekto skirto didinti moksleivių finansinį raštingumą šalyje iniciatorė ir kuratorė. Projektas startavo 2021 m. rugsėjį ir jame sudalyvavo jau daugiau nei 13 000 žmonių. 

Finansų srityje dirbu penkti metai ir jau spėjau pravesti daugiau nei 80 edukacinių paskaitų finansinio raštingumo tema visoje Lietuvoje. Pravestas individualias finansines konsultacijas skaičiuoju jau tūkstančiais, klientai sako, kad visą šį painų finansų pasaulį man pavyksta paaiškinti paprastai ir suprantamai. 

MUST'er academy studentus edukuosiu ir supažindinsiu su pinigų įdarbinimu -  Investavimu. Kurse planuojame paliesti tokias temas kaip: Investavimo pradžiamokslis -  kaip pinigai daro pinigus ir kodėl verta investuoti, kokios yra investavimo priemonės ir kaip susikurti investavimo strategiją. Kalbėsime ir apie tai kas yra infliacija ir kaip nuo jos apsisaugoti, daug dėmesio skirsime aptarti sudėtines palūkanas ir vieną saugiausių investavimo formų - periodinį investavimą. Taip pat susipažinsime ir su investavimo rizika, investuotojo teisėmis ir kaip atpažinti neteisėtus investavimo pasiūlymus.

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!