Mentorė Gintarė Šabasevičienė

Muster

Marketingo mentorė Gintarė Šabasevičienė savo karjeros kelią pradėjo verslo ir marketingo studijomis vienoje iš geriausių Anglijos verslo mokyklų - Northumbria universitete. Tai jai suformavo kitokį požiūrį į pasaulį, nes teko 4-erius metus bendrauti ir komunikuoti su žmonėmis iš įvairių užsienio šalių.

Studijose Gintarė ne tik įgijo mokslinės patirties, bet ir gavo pozityvaus įkvėpimo iš universiteto dėstytojų, kurie transformavo prieš tai buvusį stereotipinį mąstymą: paskatino pažvelgti į asmenybę, kaip į individą, į kitokį komandinį darbą ir lyderystę, motyvavo semtis naujų žinių ir jas pritaikyti būsimoje veikloje.

“Mano gyvenimo credo - kuo daugiau svajoti ir daryti viską, kad tos svajonės išsipildytų, nes jos VISADA išsipildo. Aš svajojau rasti darbą, kuriame galėčiau dirbti su vaikais ir jaunimu, tapti jiems žmogumi iš didžiosios raidės, su kuriuo mokydamiesi jie augtų: jaustųsi savimi ir galėtų visapusiškai atsiskleisti. Galiu drąsiai teigti, jog mano svajonė greitai išsipildė ir jau 5 – erius metus ugdau vaikus ne tik svajoti, bet ir daryti” - entuziazmu trykšta mentorė.

Mentorė G. Šabasevičienė ne tik nuolat domisi vaikų ir tėvų psichologija, bet ir yra marketingo projektų specialistė. Ji rengia publikacijas, kuria edukacinius video, įvairų reklaminį turinį socialiniams kanalams. Be to, ji vadovaujasi “mokymosi visą gyvenimą” taisykle, todėl kiekvieną dieną ji siekia tobulėti savo srityje. “Mane labiausiai motyvuoja, kad savo žiniomis galiu pasidalinti su jaunais žmonėmis ir tai vadinu ne darbu, o grįžtamuoju ryšiu tarp manęs ir jų. Kažkas stebuklingo matyti, kaip atsiskleidžia ir auga jų asmenybės!”- mintimis dalijasi G. Šabasevičienė

 

Straipsnio autorė: Inga Rauluševičienė

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!