Kaip padėti vaikui atsiskleisti?

Muster

Pirmiausia vertėtų investuoti laiko ir energijos į santykių su juo kūrimą ir padėti jam pamilti save. O tai galima padaryti, parodant jam kuo daugiau dėmesio.

🔔Drąsinkite ir džiaukitės garsiai savo vaiku. Pastebėkite jo pastangas, skatinkite jo kūrybiškumą susigalvojant įdomias veiklas, padėkite jam ir džiaukitės, kai jam tai pavyksta. Sakykite, kad jį mylite, kad jis jums svarbus.

🔔Lieskite savo vaiką. Nepamirškite apkabinti, kai jis yra nuliūdęs, paglostyti, pasigrumti ar kitaip leisti pajausti, jog jis jums rūpi, jog esate su juo.

🔔Būkite su juo. Tai bene pagrindinis dalykas, kurio gyvybiškai reikia kiekvienam vaikui. Labai svarbu mažiausiai kartą per savaitę po kelias valandas skirti jūsų bendrai veiklai. Kartu galite galvoti, kaip galima įdomiai praleisti popietę ar vakarą.

🔔Skatinkite ir išlaukite, kol vaikas pats pateiks kokią nors idėją. Nepulkite nurodinėti ar siūlyti. Kartu galite žaisti jo mėgstamus žaidimus, žiūrėti filmą ir po to aptarti, eiti pasivaikščioti, kepti pyragus, spręsti galvosūkius ir panašiai. Svarbiausia, kad tai būtų tik jūsų dviejų laikas. Be kitų šeimos narių, draugų, telefonų ir panašiai. Šio laiko metu visas dėmesys turi būti skiriamas tik vaikui.

🔔Skatinkite jį piešti. Domėkitės jo piešiniais, klauskite, ką jis nupiešė. Priimdami tokį jo būdą jūs užsitarnausite vaiko pasitikėjimą, prakalbins jį.

Kurdami su vaiku santykį padėsite jam ugdyti pasitikėjimą kitais, kas palaipsniui skatins jo atsivėrimą, mažins liūdesį

Tobulėkite kartu su MUSTer academy!

 

Mus taip pat galite rasti:

Instagram: https://www.instagram.com/muster_academy_/

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100091203700759

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/must-er-academy-71545b1b4

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC40tpbWPuTXPjHDvIXwDMlQ

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!