Mentorė Laura Šukienė

Muster

„Jeigu būdama paauglė būčiau panaudojusi tuos būdus, kuriais dabar jau dalinuosi su kitais – iš karto po mokyklos baigimo būčiau radusi savo kelią. O tam man reikėjo keliolikos metų,“ - Laura Šukienė.

Visi MUST’er Academy mentoriai turi ilgametę patirtį dirbant bei analizuojant vaikų ir paauglių elgesį bei problemas.

Šiandien pristatome mūsų pagrindinę mentorę Laurą Šukienę - kūno kalbos ir jaunimo karjeros konsultantę, įkurusią ne vieną verslą ir padėjusią daugeliui įmonių pasiekti aukščiausius rezultatus. Šiuo metu Laura domisi veidoskaita ir niekada nenustoja tobulėti, kiekvieną mėnesį perskaito naują knygą, dalyvauja bent keliuose mokymuose per metus.

Laura Šukienė lydės MUST’er Academy mokinius visos jų tobulėjimo kelionės metu, stebės ir vertins jų elgesį, padės suprasti savo ir kitų žmonių kūno gestus, leis į save pažvelgti iš šono, atras vidines ir išorines problemas bei padės tai išspręsti.

Jau 12 metų Laura domisi vaikų ir paauglių psichologija. Patirtis ir dėstomi metodai mokiniams padeda pasirinkti jiems labiausiai tinkamą karjeros kelią, net kai jaunas žmogus visiškai nežino, nuo ko pradėti.

Mentorės indėlis padeda ugdyti tokius įgūdžius kaip: pasitikėjimas savimi, drąsa, viešasis kalbėjimas, kūno kalba, komunikacija, savęs realizavimas ir kt.

Kviečiame paskaityti straipsnį, kuriame Laura Šukienė dalina patarimus karjeros konsultavimo klausimais:

https://9zuikiai.lt/kaip-paaugliui-suprasti-kokia-profesija-jam-tinka-g

Kiekvienas žmogus turi savo talentą, tačiau ne kiekvienas moka jį atskleisti. Mes būsime šalia ir Jums padėsime.

Tobulėkite kartu, su MUST’er Academy.

Atgal