Mentorė Sandra Galdikaitė

MUST'er

“Must’er academy” mentorė Sandra Galdikaitė – kūrybininkė | žurnalistė | keliautoja | „9 zuikiai“ įkūrėja. O „9 zuikiai“ - tai žinios, idėjos ir komunikacijos pagalba tvariam verslui ir veikloms bei tuo besidominčiam jaunimui.

Sandros ir jos komandos veiklos kryptis yra tvarių verslų turinio kūrimas (tekstai, video, soc. tinklai) ir viešieji ryšiai verslams, kurių veikla paremta žiedinio vartojimo, aplinkosauginiais, tvarumo, antrinio panaudojimo, perdirbimo diegimo principais.

Mentorė mano, kad jeigu savo veikla kuri vertę kitiems, su kuo mažesne žala aplinkai - atgal viskas sugrįš su kaupu. Mažiau yra daugiau. O nuolatinis bėgimas būti „-esniu“ už kitus suteikia daugiau streso nei ilgalaikės laimės.

„Būkime atviri, kad sėkmė, šiandien vis dar vertinama pagal tai kaip atrodai, kokį universitetą baigei, kokias karjeros aukštumas pasiekei, kokiame name gyveni, kokį automobilį vairuoji, kaip prabangiai atostogauji ar kokius prekinius ženklus gali sau leisti pirkti. O ne pagal tai, kaip jautiesi savo veikloje: ar esi laimingas dėl to, ką darai?“

Įvairių praktikų metu S. Galdikaitė sieks padėti jaunimui kurti su tuo, ką turi aplinkoje čia ir dabar. „Mano tikslas - savo žiniomis ir išbandyta praktika padėti jaunimui išmokti komunikuoti, kurti maksimalią vertę su minimaliais ištekliais. Tai atsispindės ir mano parengtoje programoje, kai nuolat ieškosime sąryšio tarp teksto ir vaizdo“- paaiškina mentorė

“Must’er academy” mentorė S. Galdikaitė “Tekstai ir emocijos” programos metu jaunuosius verslininkus ugdys:
- Kūrybinio rašymo: kaip kurti istorijas ir jas parašyti
- Skaitmenizuoto teksto kūrimo: kaip rašyti fotonoveles socialiniuose tinkluose ir jas naudoti komunikacijoje
- Kadro kompozicijos ieškojimo: natūralių emocijų “gaudymo” ir tinkamo kadro
- Ryšio efekto: kaip įtaigiai pateikti sukurtą tekstą ir vizualą
- Publikacijų parengimo: straipsnio rašymo ir jo viešinimo būdų socialiniuose kanaluose bei naujienų portaluose

Autorė: Inga Rauluševičienė

Atgal