Mentorė Rimantė Lapšytė

Muster

MUSTer academy mentorė Rimantė Lapšytė – tekstų rašytoja, kūrybininkė, EP nario Liudo Mažylio vietinė patarėja.

Studijavo, o vėliau ir dirbo ,,Verslumo akademijoje“ Vytauto Didžiojo universitete. Šiuo metu yra ties lietuvių filologijos ir leidybos bakalauro finišu. Turi prikaupusi įvairios patirties: nuo tekstų rašymo AB ,,Lietuvos geležinkeliai“ Vidinės komunikacijos departamente iki praktikos LR ambasadoje Airijoje.

Taip pat, neatsiejamą dalį jos veiklose užima užsiėmimai su vaikais – tris sezonus iš eilės yra savanoriavusi vasaros vaikų poilsio stovyklose, kaip vadovė, ,,Verslumo akademijoje“ yra vedusi asmeninio tobulėjimo pamokas moksleiviams iš gabiųjų klasių, ir be to, žino, ką reiškia dėstymas lietuvių kalbos, kaip paveldo, Dublino lituanistinėje mokykloje. Visa tai reikalauja daug kantrybės, veržlumo, atsakomybės, komunikabilumo ir ypač šias savybes Rimantė stengiasi nuolatos stiprinti. Ji tiki, kad kiekvienas gali atrasti savyje daugybę stiprių savybių, svarbu priimti visas pasitaikiusias galimybes, objektyvią kritiką, kaskart ieškoti naujų iššūkių, nebijoti ir taip ugdyti išmonę bei pasitikėjimą savimi.

,,Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę išvykti į užsienį stažuotei ir suprasti, kaip gera yra gyventi Lietuvoje. Dar būdama moksleivė, stengiausi gyventi kuo aktyviau, plėsti pažinčių ratą, ieškoti bendraminčių, praktikos, kūrybinės ir savanoriškos veiklos. Šiai dienai toji veiksmo paieškų inercija vis tęsiasi. Gyvename šalyje, kurioje žmonės išties yra veiklūs, darbštūs, sumanūs, aplink tikrai daug galimybių tobulėjimui, mokymuisi, neišskiriant amžiaus. Man taip smagu prisijungus prie Must‘er academy. Visos pagyros vaikų tėveliams, kurie atveda juos nuo 8 metų, patiki mentoriams ir kartu su mumis viliasi, jog ateities kartos nuveiks neįtikėtinai daug pažangių dalykų. Turiu tikslą prisidėti prie Must‘er vaikų asmeninio tobulėjimo, išmokyti juos lanksčiai prisitaikyti prie naujos aplinkos, dirbti komandoje, rinktis kūrybiškai galimas išspręsti užduotis, siekti bendrų ir asmeninių rezultatų, laikytis etikos bei sąžiningumo. Esame pakankamai gudrūs, kad suprastume, jog savęs paieškos šiuolaikiniame pasaulyje neegzistuoja ir baigėsi, turime ne ieškoti, bet kurti save, o pradedant nuo anksčiau – atsiveria galybė naujų galimybių ateičiai “, - dalinasi savo mintimis Rimantė.

Atgal