Mentorė Inga Rauluševičienė

Muster

Pristatome mentorę – Ingą Rauluševičienę, “Renginių Zona” įkūrėją ir organizatorę, straipsnių autorę, verslo konsultantę ir jaunųjų atradėjų motyvatorę.

I. Rauluševičienė baigė Kultūrinės veiklos vadybos studijas, 7-erius metus dirbo Marijampolės kultūros centre ir teigia, jog pirmoji darbo patirtis kultūrinių renginių vadybininkės pareigose buvo nelengva, tačiau pamokanti: “Aš gan greitai įgijau visų galimų kompetencijų kaip dirbti individualiai ir komandoje. Supratau skirtumą tarp vadovo ir lyderio. Tarp empatijos ir autokratiškumo. Tarp galimybės saviraiškai ir nuolatinių prašymų “palaiminti” kiekvieną sumanymą” - prisimena Inga, tačiau, tuo pačiu pabrėžia, jog ši patirtis paskatino ją atrasti save, perkainoti vertybes ir įkurti individualią veiklą.

Taigi, turėdama aiškią viziją, 2013 m. Inga R. įkūrė „Renginių Zoną“ ir pradėjo teikti renginių, švenčių organizavimo ir vedimo paslaugas įvairaus amžiaus grupėms: suaugusiems, vaikams ir paaugliams. Vėliau, įtakota narystės Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klube, kuri leido jai visapusiškai atsiskleisti įvairiuose jaunimo verslumo projektuose kaip lektorei ir komisijos narei, ji papildė savo mylimą veiklą neformaliojo ugdymo sritimi jauniems žmonėms – kaip tapti kūrybiškai versliu ir įkurti savo prekių ženklą.

“Su verslumu nesiskiriu iki šiol, mokausi iš geriausiųjų, nuolat konsultuojuosi su įvairių sričių ekspertais, daug komunikuoju su jauno verslo įkūrėjais apie jų “keliones” į nuosavus startuolius, jau treji metai rengiu straipsnius Bzn start jauno verslo e-portalui” – pasakoja mentorė.

Ingos teigimu, savęs ieškojimas ir atradimas padeda patirti sėkmę ir pasiruošti bet kokiems išgyvenimams: “Aš siekiu, kad kad jaunieji atradėjai pasitikėtų savimi. Aš atėjau dalintis tuo, ko nežino jie. Padėti jiems ir išmokyti juos pažinti save per kūrybiškumą ir emocijų laisvę”.

Naujajame sezone verslo mentorė I. Rauluševičienė yra parengusi interaktyvių dirbtuvių užsiėmimus, kuriuose “MUST’eriai” mąstys inovatoriškai, ieškos partnerių ir investuotojų, dalyvaus trumpuose “pitch’uose”, pasiners į vizualinio ir rašomojo kūrybiškumo treniruotes, mokysis įtaigaus viešojo kalbėjimo, pardavimų didinimo meno, pasakos asmenines ir brand’o istorijas, žais teatrą, kurs ryto/dienos minčių tinklaraštį, dirbs porose ir komandose, mokysis bendradarbiauti tarpusavyje, sužinos apie lyderystę ir komandos kūrimą, išbandys psichologinės saviugdos pratimus ir meditaciją, kuri padės išsilaisvinti nuo įtampos bei streso, patirto išorinėje aplinkoje.

Atgal