Mentorius Laurynas Nikelis

Muster

Sveiki, esu Laurynas Nikelis, Muster academy mentorius ir moksleivių draugas. Nuo mokyklos laikų esu susidomėjęs kūrybišku verslu ir pramogų pasauliu, todėl universitete įgijau kūrybinių industrijų bakalauro laipsnį, o vėliau užbaigiau marketingo ir tarptautinės komercijos magistro studijas. Daugiau kaip 6 metus esu privačių ir viešų renginių, švenčių vedėjas. Vytauto Didžiojo Universiteto Minded organizacijoje dirbu Moksleivių projektų vadovas, todėl tenka organizuoti ir įgyvendinti daugybę užsiėmimų, stovyklų ir renginių skirtingo amžiaus moksleiviams. Taip esu projekto „Patirčių akademija“ mentorius, kurio metu tenka betarpiškai mokyti ir mokytis kartu su moksleiviais iš viso Kauno miesto bei rajono. Bendravimas su moksleiviais ir mokymasis per patirtį man ypač įdomus, todėl džiaugiuosi Muster Academy pasitikėjimu ir nekantrauju pradėti pažintį su šio projekto moksleiviais.

Patirtis:

  • Kūrybinės industrijos – bakalauras
  • Marketingas ir tarptautinė komercija – magistras
  • Beveik 7 metus dirbu renginių vedėju – privačios šventės, vieši renginiai, koncertai, konferencijos.
  • Darbas su moksleiviais – Nuo pirmo kurso universitete buvau moksleivių mentorius projekte „Moksleivi pabūk studentu, keletą sesijų mentoriavau projekte „Lyderių inkubatorius“, kartu su VDU Minded organizuojame kūrybines dirbtuves, stovyklas ir renginius studentams ir moksleiviams. Mentorius projektuose „Creativity Lab Tauragė“, „Patirčių akademija“, „Verslumo akademija“. Šiuo metu dirbu Vytauto didžiojo universiteto Minded organizacijos Moksleivių projektų vadovu.


Be viso to labai domiuosi aukštojo mokslo kokybės gerinimu, nuo pat pirmo kurso įsitraukiau į studentų organizacijas, buvau universiteto Senato narys, studentų parlamento narys, Menų fakulteto tarybos narys, studentų atstovybės žmogiškųjų išteklių komiteto koordinatorius ir t.t.

Atgal
Norite gauti pranešimus apie naujausius straipsnius?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!