Atvirų durų dienos

Renkamos grupės!🏆

Todėl kviečiame Jus artimiau susipažinti su MUST'er Academy!
Papildomo ugdymo akademijos pristatymas jau rugpjūčio 19 dieną 17:30 val.

Jei laikas Jums nėra tinkamas, galite registruotis ir kitomis dienomis:
📝2020-08-19 1:30 val.
📝2020-08-20 18:30 val.
📝2020-08-25 18:00 val.
📝2020-08-27 18:00 val.

Susitikime sužinosite:
🔹Visą informaciją apie būsimus mentorius ir jų veiklą;
🔹Apie ugdymo strategiją ir užsiėmimus;
🔹Lankymo tvarkaraščius;
🔹Mūsų tikslus;
🔹Susipažinsite su mūsų ugdymo aplinka.

MUST'er Academy - tai asmeninio tobulėjimo ir startuolių papildomo ugdymo akademija skirta 8 - 16 metų vaikams ir paaugliams.

Mūsų tikslas - atskleisti asmenybes ir lyderius, kurie atradę savo talentus gebėtų išreikšti save.

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, kiekvienas iš jų turi skirtingą skonį, norus, svajones ir siekius, tačiau dažna problema yra ta, kad jie neturi galimybės išbandyti savęs, o jau yra spaudžiami kuo greičiau pasirinkti studijų kryptį ir tolimesnį gyvenimo kelią.

Mūsų sistema yra orientuota į tai, kad vaikai ir paaugliai turėtų galimybę atrasti save, susipažinti su naujais dalykais, juos išbandytų ir galėtų drąsiai priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus.

MUST’er Academy mokiniai atlieka tokias praktikas kaip: tinklaveika, žurnalistika, marketingas, kūno kalba, koučingas, asmeninis profiliavimas, viešasis kalbėjimas, psichologija, "story telling'as", finansai, projektų valdymas, lyderystė ir daugelis kitų.

O svarbiausia sistemos dalis yra tai, kad visos šios praktikos bus atliekamos kartu su savo srities specialistais, siekiant pačių aukščiausių rezultatų.

Visi mūsų mentoriai turi ilgametę patirtį dirbant, analizuojant vaikų ir paauglių elgesį bei problemas. Dirbant kartu su jaunaisiais savęs atradėjais, mentoriai padeda jiems atsiskleisti, pažinti savo stipriąsias puses, nugalėti baimes ir atrasti vertybes.

MUST’er Academy mokiniai ne tik iš naujo atranda savo asmenybę, tačiau išmoksta geriau orientuotis įvairiose situacijose, pažinti kitų žmonių gerus/blogus siekius ir tinkamai pasirinkti savo aplinką.

Registruokitis galite:
📝Pildydami registracijos formą: https://bit.ly/2FfHGBb
✉️ Facebook žinute: https://www.facebook.com/MUSTer-academy-103904484739438
📧 El. Paštu: admin@muster.lt
📞 Telefonu: +370-615-35-153

Daugiau informacijos galite rasti mūsų puslapyje www.muster.lt

Lauksime Jūsų!

Atgal